Profesjonalne strony internetowe z pełnym oprogramowaniem do marketingu, sprzedaży i publikacji, w pakietach dla firm i twórców

Z możliwością przetestowania przed zakupem i 30 dniową gwarancją satysfakcji

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej?

Potrzebujesz strony internetowej dla swojej firmy lub projektów? Chcesz wykorzystać możliwości internetu w rozwijaniu firmy, promowaniu marki i budowaniu pozycji eksperta na rynku.

Dlaczego strona internetowa jest tutaj kluczowa? Strona, to nie tylko wizytówka, to bardzo ważne narzędzie firmowe, potrzebne do marketingu, sprzedaży, prezentacji firmy i publikacji treści.

Większość twórców stron internetowych, skupia się tylko na wyglądzie, myślę, że to nie jest najlepsze podejście. Wygląd i dopracowanie w szczegółach jest bardzo ważne, ale kluczowa jest funkcjonalność, strona internetowa powinna być trochę jak Twój wirtualny ekspert i sprzedawca. Dlatego wybieraj stronę internetową patrząc przede wszystkim na funkcje i możliwości.

Zamawiając stronę od freelancera lub agencji interaktywnej, cały proces przygotowania strony jest często bardzo podobny. Na początku przygotowujesz projekt, zamawiasz grafiki i uzgadniasz wszystko z twórcą. Na tej podstawie otrzymasz wycenę i jeśli zdecydujesz się na współpracę, przygotowanie Twojej strony wiąże się ciągłym ustalaniem wszystkich szczegółów z wykonawcami.

Zobacz, zamawiając stronę internetową od agencji interaktywnej lub freelancera trzeba zdecydować się na projekt, którego późniejsze modyfikowanie jest utrudnione. Wszystkie kwestie wyglądu i zawartości strony trzeba ustalać z twórcami, możliwości samodzielnego wprowadzania zmian są minimalne.

Ponadto zlecenie wykonania każdej dodatkowej funkcji, jak na przykład sklep lub landing page wymaga dodatkowych opłat i oczekiwania. Cały proces tworzenia strony jest często długi, a koszty gotowej strony potrafią być naprawdę wysokie, bo trzeba opłacić wszystkich podwykonawców i wszystkie zamówione funkcjonalności.

Mam dla Ciebie wyjątkowe rozwiązanie

Pewnie jeszcze nie wiesz, że zamawianie stron od agencji interaktywnych lub freelancerów nie jest jedyną profesjonalną opcją. Istnieje rozwiązanie, które działa zdecydowanie lepiej, daje więcej możliwości i eliminuje wszystkie problemy występujące we współpracy z agencjami i freelancerami.

To rozwiązanie to Website System – profesjonalne strony internetowe z pełnym oprogramowaniem do marketingu, sprzedaży i publikacji, w pakietach dla firm i twórców z możliwością przetestowania przed zakupem i 30 dniową gwarancją satysfakcji.

Dlaczego warto wybrać Website System?

Strona internetowa zbudowana jest z modułów, z których każdy pełni ważną funkcję, w prezentowaniu Twoich treści.

Możesz samemu zmieniać treść, kolorystykę i najważniejsze ustawienia strony, dostosowując wszystko do aktualnych potrzeb.

Możesz tworzyć w kreatorze i dodawać do strony głównej lub podstron dodatkowe moduły, treści i grafiki.

Razem ze stroną internetową otrzymujesz specjalny panel do obsługi strony, pełne oprogramowanie do marketingu, sprzedaży i publikacji, wsparcie techniczne i serwery hostingowe.

Otrzymasz możliwość tworzenia nielimitowanej liczby podstron oraz publikacji artykułów lub postów, możesz tworzyć w ten sposób content marketing i budować swoją pozycję eksperta na rynku.

Dostaniesz specjalne kreator do budowania stron ofertowych, marketingowych i landing page, przygotujesz strony w prosty sposób przeciągając gotowe elementy, moduły lub szablony.

Dostaniesz sklep internetowy z automatycznym systemem sprzedaży i szybkimi płatnościami, wszystko możesz zintegrować ze stronami ofertowymi i systemem mailingowym.

Otrzymasz możliwość integracji swojej strony z systemem mailingowym, narzędziami Facebook i Google, oraz rozwiązaniami potrzebnymi do marketingu i prowadzenia firmy online.

Strona internetowa jest w pełni responsywna, profesjonalnie prezentuje się na wszystkich urządzeniach, dodatkowo jest zoptymalizowana dla wyszukiwarek i SEO.

Wykorzystując możliwości jakie daje to rozwiązanie możesz bardzo skutecznie zaprezentować swoją firmę i projekty w internecie.

Wykorzystując pełne oprogramowanie, możesz prowadzić profesjonalny marketing i sprzedaż oraz budować pozycję marki publikując wartościowe treści.

Zyskasz bardzo duże możliwości rozwijania strony samemu, bez zlecania wszystkiego agencji interaktywnej lub freelancerom.

To sprawdzony sposób na prowadzenie firmy w internecie, zdobywanie klientów, rozwijanie firmy i zwiększenie zysków.

Jak ludzie oceniają to rozwiązanie?

Rozwiązania Piotra pozwoliły nam profesjonalnie zaprezentować i zorganizować Warsztaty Informatyczne, których celem jest rozwijanie umiejętności algorytmicznych i programistycznych młodzieży na poziomie olimpijskim, dziękujemy!
Zespół Warsztatów
Projekt Warsztaty Staszic
Współpracuję z Piotrem od dłuższego czasu, bez jego rozwiązań nie mógłbym rozwijać w internecie moich projektów związanych z Zarządzaniem Procesem Twórczym w tak skuteczny sposób!
Vadim Gierko
Łowca Pomysłów, Kreatywne Notatki

Jak działa Website System na stronie piotrwnuczek.pl?

Strona główna to centrum mojej firmy internetowej, prezentuję tam kim jestem, czym się zajmuję i jakie projekty rozwijam. W części blogowej publikuję artykuły związane z produktywnością, organizacją czasu i projektów oraz stronami internetowymi.

Strona główna i strony projektów tworzą wizytówkę mojej firmy, a w formie artykułów publikuję wartościowy content, budując w ten sposób markę i pozycję na rynku.

Na specjalnych stronach ofertowych prezentuję mocne strony moich produktów i daję wyjątkowe możliwości ich nabycia. W sklepie internetowym dostępne są aktualne produkty, które można kupić i automatycznie opłacić szybkimi płatnościami.

Wszystko razem jest zintegrowane, kampanie reklamowe połączone są ze stronami ofertowymi landing page, oferty łączą się ze sklepem i bazami mailingowymi, to w pełni automatyczny mechanizm.

Na wszystkich podstronach istnieje możliwość kontaktu ze mną mailem, formularzem lub w mediach społecznościowych. Minimalistyczny wygląd i wyróżnione najważniejsze informacje budują profesjonalizm całej strony internetowej.

Strona internetowa piotrwnuczek.pl to jedno z najważniejszych narzędzi w mojej firmie internetowej, Ty również możesz mieć taką stronę, wybierz Website System.

Jak wygląda proces przygotowania Twojej strony internetowej?

Stronę internetową możesz zamówić wybierając najlepszy dla siebie pakiet lub pisząc do mnie w formularzu, przed zamówieniem chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Podczas przygotowania, instalowania i łączenia z domeną Twojej strony internetowej, możemy spotkać się na Skype, gdzie udostępniając ekran pokażę Ci jak działa Website System.

Możesz testować swoją stronę na wszystkie sposoby przez 20 dni i dopiero po tym czasie zdecydować o zakupie.

Możesz zmieniać treść, grafiki i kolorystykę strony internetowej wykorzystując prosty panel ustawień, możesz również układać w najlepszy dla siebie sposób wszystkie moduły na stronie.

Możesz tworzyć podstrony, posty i artykuły, a w intuicyjnym kreatorze wizualnym przeciągając elementy możesz budować dodatkowe moduły, strony ofertowe, landing page i wiele więcej.

Możesz korzystać z profesjonalnych szablonów, gotowych modułów i elementów, wszystko jest bardzo proste i intuicyjne.

Możesz uruchomić gotowy sklep internetowy i automatyczną sprzedaż online dodając własne produkty.

Możesz aktywować przygotowaną platformę do kursów online, wystarczy, że utworzysz kursy, reszta jest gotowa.

Możliwości są naprawdę ogromne, a cała obsługa maksymalnie prosta, wszystko jest gotowe do działania. Możesz testować stronę przez 20 dni, a potem w pełni nabyć wybrany pakiet.

W pakiecie ze stroną internetową otrzymujesz support techniczny i serwery, roczny abonament minimalny, pokrywa wszystkie koszty serwerowe oraz zintegrowane usługi premium.

Przygotowałem dla Ciebie specjalne bonusy

Dostaniesz 30 dniową gwarancję satysfakcji, w tym czasie możesz otrzymać zwrot wpłaty, bez podawania przyczyny.

Wybierając Website System otrzymasz wyjątkową możliwość przetestowania strony internetowej przez 20 dni, możesz w tym czasie w pełni korzystać z gotowej strony.

Zamawiając Website System otrzymasz pełną prezentację wszystkich funkcji Twojej strony internetowej, połączoną z konsultacją online.

Wybierz Website System i wykorzystaj ogromne możliwości

Wybierz Website System w jednorazowej specjalnej propozycji, z rabatem 500 zł na każdy pakiet, tak korzystna oferta ważna jest tylko przez 10 godzin.

Dodatkowo możesz przetestować rozwiązanie przez 20 dni, na początku wpłacając tylko 10% ceny pakietu, a dopiero po 20 dniach zdecydujesz o zakupie.

Przejdź niżej, kliknij przycisk i wybierz Website System w najkorzystniejszej opcji, z rabatem 500 zł i pierwszą wpłatą tylko 10% ceny wybranego pakietu.

Wykorzystaj niepowtarzalną możliwość zamówienia Website System w specjalnej cenie

Godziny
Minuty
Sekundy

Wybierz flagowy pakiet standard, wersję pro lub light

Wybierz flagowy pakiet standard i wykorzystaj wszystkie możliwości jakie daje profesjonalna strona internetowa z pełnym oprogramowaniem.

Jeśli potrzebujesz dodatkowo platformy do tworzenia i automatycznej sprzedaży kursów online wybierz pakiet pro.

Jeśli na pewno nie potrzebujesz sklepu internetowego i automatycznej sprzedaży wybierz pakiet light.

Website System

Wykorzystaj rabat 500 zł na każdy pakiet, tylko przez 10 godzin!

Teraz zapłać tylko 10% pełnej ceny, przetestuj Website System i za 20 dni zdecyduj o zakupie!

Standard

zł3497
299
 • strona + system
 • kreator + szablony
 • strony, wpisy, posty
 • sklep internetowy
 • support, serwery
Polecane

Pro

zł3997
349
 • strona + system
 • kreator + szablony
 • strony, wpisy, posty
 • sklep Internetowy
 • platforma do kursów
 • support, serwery

Light

zł2997
249
 • strona + system
 • kreator + szablony
 • strony, wpisy, posty
 • support, serwery

Możesz zamówić Website System przez formularz

Możesz również zamówić Website System i zadać dodatkowe pytania wypełniając formularz. W wiadomości wysłanej tym formularzem również możesz wybrać opcję z rabatem 500 zł i pierwszą wpłatą tylko 10% ceny.

Podejmij najlepszą decyzję, a jeśli masz inne propozycje, zapraszam do kontaktu i współpracy.

Zadaj pytania i zamów Website System w specjalnej cenie przez formularz

Jeśli wolisz, zamów Website System przez formularz, wybierz opcję z rabatem 500 zł i pierwszą wpłatą tylko 10%, napisz który pakiet wybierasz, możesz również zadać dodatkowe pytania!

Otrzymasz Support w kolejnych latach

Pełna obsługa techniczna i ulepszenia, w formie minimalnego abonamentu, obecnie to tylko 297 zł za rok.

Abonament pokrywa wszystkie koszty obsługi strony, support, aktualizacje i wbudowane dodatki premium.

Podejmij najlepszą decyzję i od razu zacznij zamieniać plany w rzeczywistość!

Zainwestuj w przygotowane specjalnie dla Ciebie rozwiązanie, pamiętaj, nie ryzykujesz, dostajesz gwarancję i czas na przetestowanie, więc możesz tylko zyskać!