Wybierz rozwiązanie all in one!

Website System to profesjonalna strona internetowa, sklep online, platforma do kursów, kreator landingów, system blogowy, narzędzia marketingowe i intuicyjny panel obsługi w jednym

Wypróbuj za darmo przez 30 dni!
Chcesz skutecznie działać w internecie?

Website System powstał dla ludzi właśnie takich jak Ty!

Rozwiązanie idealne dla twórców

Jesteś twórcą, ekspertem w swojej dziedzinie, myślisz o zarabianiu na wiedzy i pasji, chcesz sprzedawać swoje rozwiązania, ebooki, kursy, poradniki, albo konsultacje, mam dla Ciebie rozwiązanie all in one. Website System to wszystko czego potrzebujesz, to profesjonalna strona, sklep online, platforma do kursów, kreator landingów, system blogowy, narzędzia marketingowe i intuicyjny panel obsługi w jednym. Czytaj dalej i wypróbuj pełny system całkowicie za darmo przez 30 dni.

System stworzony dla przedsiębiorców

Jesteś przedsiębiorcą, rozwijasz firmę z pasją, chcesz zaistnieć w internecie, planujesz wprowadzić swoje pierwsze produkty i usługi na rynek online, mam dla Ciebie rozwiązanie all in one. Website System to produkt stworzony dla Ciebie, to wielofunkcyjna strona, sklep internetowy, kreator landingów, narzędzia do marketingu, blog firmowy i intuicyjny panel obsługi w jednym. Czytaj dalej i wypróbuj pełny system całkowicie za darmo przez 30 dni.

Produkt opracowany dla freelancerów

Jesteś freelancerem, specjalistą w swojej dziedzinie, oferujesz wysokiej jakości usługi i chcesz profesjonalnie działać na rynku internetowym, mam dla Ciebie rozwiązanie all in one. Website System to dla Ciebie idealny wybór, to profesjonalna strona, blog ekspercki, automatyczny system sprzedaży, kreator landingów, narzędzia do marketingu i intuicyjny panel obsługi w jednym. Czytaj dalej i wypróbuj pełny system całkowicie za darmo przez 30 dni.

Wypróbuj Website System całkowicie za darmo przez 30 dni!

Możesz od razu zacząć korzystać ze wszystkich funkcji i możliwości Website System całkowicie za darmo. Otrzymujesz niepowtarzalną możliwość, założenia strony internetowej i wykorzystania pełnego zestawu funkcji i rozwiązań, bez żadnych kosztów, bez żadnego ryzyka. Co więcej darmowy okres próbny to pełne 30 dni, więc na pewno zdążysz wszystko dokładnie przetestować. Nie czekaj, uzupełnij formularz poniżej, podaj swoje imię i email, kliknij przycisk wypróbuj, a resztą zajmie się zespół Website System.

Gdy otrzymamy Twoje zamówienie, nasz zespół skontaktuje się z Tobą, wybierzemy domenę, podłączymy wszystko i zainstalujemy dla Ciebie Website System. Dodatkowo dostaniesz dostęp do specjalnego mini kursu, w którym dowiesz się jak wykorzystać pełne możliwości systemu.

Website System to jedyne na rynku rozwiązanie 6w1!

To wszystko czego potrzebujesz do działania online!

Modułowa strona główna

Strona główna to prawdziwe centrum działalności online, to dlatego wszystko ma tutaj konkretny cel. Strona prezentuje światu kim jesteś, jakie projekty rozwijasz, jakie produkty i usługi oferujesz. Całość jest zbudowana modułowo. Slajder, logo i tytuł tworzą profesjonalne wrażenie w internecie. Moduły zbudowane z grafik, ikon i akapitów idealnie prezentują twoje projekty, produkty i usługi. Sekcja najnowszych artykułów i postów pokazuje, że działasz jako ekspert, a sekcja kontaktu mówi, że jesteś otwarty na społeczność. Minimalistyczne moduły oraz mocniej zaakcentowane przyciski i kluczowe elementy, doskonale prezentują treść i wzywają do akcji na stronie.

System artykułów i postów

Artykuły i posty budują twoją pozycję eksperta na rynku i tworzą społeczność wokół twojej marki. Dodatkowo publikując wartościowe treści podwyższasz pozycję i autorytet strony w wynikach wyszukiwania. Pełny system do publikacji pozwala tworzyć artykuły i posty, wszystko możesz pogrupować w kategorie, uzupełniać grafikami, zajawkami, linkami i możliwością komentowania. Dodatkowo na stronie głównej możesz wyświetlać najnowsze publikacje, a po kliknięciu przycisku, lista nowych wpisów wydłuża się. Treści stworzysz w prostym edytorze blokowym, dodając tytuły, akapity, grafiki, listy i wiele różnych dodatków. Wszystko to w spójnym dla całej strony i marki stylu graficznym.

Kreator stron marketingowych

Marketing, budowanie pozycji na rynku, oferowanie produktów i usług, to kluczowe cele strony internetowej. Kreator to narzędzie idealne do tego, pozwala tworzyć oferty, strony usług, produktów i filarowych projektów. Budowanie metodą przeciągnij i upuść, ogromna baza szablonów, integralność z kampaniami reklamowymi i sprzedażą online, to kluczowe funkcje kreatora. Dobra strona ofertowa, połączona z reklamami, landingami i sprzedażą online, to naprawdę skuteczny marketing. Takie strony, wyposażone w treść ofertową, formularze, liczniki i wezwania do akcji, można przygotować w kreatorze, szybko i prosto. Ponadto moduły zaprojektowane w kreatorze można dodawać na wszystkich podstronach.

Automatyczny sklep online

Sprzedaż online to jedna z najważniejszych funkcji strony internetowej. Dlatego sklep internetowy na stronie, działa w pełni integralnie i automatycznie. Szybkie i bezpieczne płatności online, automatyczne zamówienia, maile i potwierdzenia to kluczowe funkcje sklepu. Ponadto opcje tworzenia wariantów, promocji, kuponów oraz możliwość zakładania kont przez klientów. To wszystko składa się na profesjonalny i wielofunkcyjny sklep online, a dodatkowo maksymalnie prosty, bez zbędnych formularzy i przycisków.

Platforma kursów online

Wiedza online, kursy, poradniki i rozwiązania eksperckie to bardzo ważny element na stronie. Platforma do kursów online jest w pełni połączona ze sklepem i całą stroną. To dlatego klient dostaje dostęp do kursów od razu po zakupie, w pełni automatycznie. Od strony twórcy również wszystko działa bardzo prosto, dodajesz moduły, lekcje i quizy, a treść możesz przygotować w formie tekstu, audio lub wideo. To rozwiązanie pozwala bardzo skutecznie tworzyć i sprzedawać wiedzę.

Intuicyjny panel obsługi

Strona internetowa to tak naprawdę zestaw połączonych narzędzi i rozwiązań, intuicyjny panel obsługi to centrum dowodzenia tym wszystkim. Panel to prosto i intuicyjnie poukładane wszystkie funkcje i ustawienia. Do uzupełnienia treści strony wystarczy wypełnić proste formularze i opcje. Do tworzenia modułów wystarczy mechanizm przeciągnij i upuść oraz szablony. Wszystkie pozostałe funkcje panelu są pogrupowane, opisane i wyposażone w specjalne edytory i opcje.

Mocne strony Website System!

Co dodatkowo wyróżnia to rozwiązanie?

Minimalistyczny design

Styl graficzny strony buduje wizerunek twojej marki, decyduje o tym jak marka jest kojarzona i tworzy dobre pierwsze wrażenie. Minimalistyczny design to podstawa w budowaniu profesjonalizmu marki. Spójna dla marki identyfikacja wizualna, stonowane kolory bazowe, wyróżnione kluczowe elementy strony i brak zbędnych dodatków to filary profesjonalnego stylu graficznego.

Pełna responsywność

Ze stron internetowych korzystamy na komputerach, tabletach, smartfonach, to wszystko urządzenia o różnych wielkościach ekranu. Responsywność to optymalne wyświetlanie strony na każdym urządzeniu, strona dostosowuje wielkość i układ elementów w zależności od wielkości ekranu. To dlatego całość wygląda profesjonalnie na wszystkich możliwych urządzeniach.

Integracja z mailingiem

Listy mailingowe i email marketing to naprawdę ważne narzędzia w działalności online. To wszystko można w pełni zintegrować ze stroną internetową. Takie połączenie tworzy bardzo skuteczny sposób budowania list mailingowych i kontaktu ze społecznością. Integracja na stronie landingów, baz mailowych i autoresponderów to podstawa email marketingu.

Google i Facebook

Google i Facebook to najskuteczniejsze reklamy i pozycjonowanie w internecie. Połączenie tych usług ze stroną pozwala tworzyć statystyki, monitorować ruch na stronie i wykorzystywać to wszystko w kampaniach reklamowych. Google Analytics i Facebook Pixel to systemy, które działają na stronie, analizują dane i pozwalają tworzyć najskuteczniejsze kampanie reklamowe.

Zacznij od razu zmieniać plany w rzeczywistość!

Znasz inne rozwiązanie, które daje takie możliwości?

Mam dla Ciebie specjalną propozycję, wybierz Website System w abonamencie!

Rozumiem dobrze, jak trudne mogą być początki działalności internetowej, sam przecież zaczynałem. To dlatego stworzyłem i rozwijam dla Ciebie rozwiązanie all in one. To także dlatego proponuję Ci możliwość pełnego korzystania z Website System w abonamencie. Ten abonament otwiera Ci wszystkie możliwości Website System, a dodatkowo obejmuje serwery hostingowe, aktualizacje i pełne wsparcie techniczne. Wniosek jest prosty, nie potrzebujesz dodatkowych usług, wszystko jest dołączone do systemu.

Przygotowałem trzy pakiety Website System, wybierz najlepszy dla siebie! Możesz też wypróbować rozwiązanie za darmo przez 30 dni, wybierz najlepszy pakiet, a w zamówieniu wpisz kod: “30DNI” i gotowe!

Light

139 za miesiąc
  • Wersja dla osób, które potrzebują wielofunkcyjnego rozwiązania, ale nie planują korzystać z modułu sklepu online

Standard

159 za miesiąc
  • Wersja dla wszystkich, którzy potrzebują wielofunkcyjnej strony, pełnego zestawu rozwiązań, razem z automatycznym sklepem online
Polecane

Pro

179 za miesiąc
  • Wersja dla osób, które potrzebują pełnych możliwości, funkcji i rozwiązań razem ze sklepem i platformą do kursów online

Dlaczego myślę, że abonament to najlepsza opcja?

Zobacz, zamawiając stronę internetową z takim oprogramowaniem w agencji marketingowej koszty liczone byłyby w wielu tysiącach. Dobrze wiem, że dla wielu osób to bariera nie do przejścia, to dlatego stworzyłem Website System w wygodnej opcji abonamentowej. Teraz możesz mieć rozwiązanie z najwyższej półki nie wydając więcej niż 6 zł dziennie. Moim zdaniem naprawdę warto.

Zobacz, co użytkownicy mówią o Website System!

Website System to centrum dowodzenia moją marką w Internecie. To właśnie ta technologia dodatkowo zmotywowała mnie do połączenia wszystkiego pod jedną marką i osadzenia na jednej stronie www. No i pobudziła moją wyobraźnię i kreatywność – mogę nie tylko tworzyć ebooki i wrzucać je do sklepu, ale także przygotować kursy online, które mogę łatwo stworzyć we własnym panelu!

Vadim Gierko – vadimgierko.com, Zarządzanie Procesem Twórczym, Łowca Pomysłów, Kreatywne Notatki

Zobacz opinię!

Podejmij najlepszą decyzję i zamień plany w rzeczywistość!

Zainwestuj w rozwiązanie stworzone specjalnie dla Ciebie!